Home / O nas / Oferty pracy

Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Wymagania:

Wykształcenie: minimum średnie,
Znajomość branży rolniczej,
Doświadczenie handlowe,
Prawo jazdy kat. B,
Dyspozycyjność, samodzielność,
Dobra organizacja pracy,
Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów,
Utrzymywanie stałych kontaktów z pozyskanymi klientami,
Realizacja planów sprzedażowych
Aktywna obsługa klientów na podległym terenie

Oferujemy:

Umowa o pracę,
Motywacyjny system wynagrodzeń,
Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
Niezbędne narzędzia do pracy

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy kierować wyłącznie na adres: biuro@pima-agro.pl . Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
W aplikacji proszę zamieścić klauzulę: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”